TEKSTESHQIP

Gresa Behluli, Fahrush Azemi, Meti Maloku, Zana Paloja & Burim Hoxha
Potpuri (Gezuar 2019)
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Potpuri (Gezuar 2019)" kënduar nga Gresa Behluli, Fahrush Azemi, Meti Maloku, Zana Paloja & Burim Hoxha.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.