A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Greta Koçi - Kam Mall


Choose star rating

Rating:  4.8 / Votes cast:  16

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

11/11/2005

2005-11-11T00:00:00

Music:

Flori Mumajesi

Lyrics:

Turjan Hyska

Song from the album:

"Hiti '06"

Song from the album:

"Hitet E Pranveres"

Song from the album:

"Mos Shiko Tjetër"

Participating in

Kënga Magjike 2005


Mbi xham po shuhet
Dhe fryma qe le
Ne shtratin e heshtur
Ti shtpirt me nuk je
Erresira po vjen
Dhe buzet kane frike
Ne boten e ftohte
Mengjesi agon
Ti prap me mungon
Afrohu tek une
Te tkisha nje çast me shumë

2x
Se ti degjova hapat o
E ule koken larg po shkon
O me djeg shpirti eja me ngadale
Nje here te fundit
Puthme se kam mall

Mbi xham po shuhet
Dhe fryma qe le
Ne shtratin e heshtur
Ti shtpirt me nuk je
Erresira po vjen
Dhe buzet kane frike
Ne boten e ftohte
Mengjesi agon
Ti prap me mungon
Afrohu te une
Te tkisha nje cast me shume

3x
Se ti degjova hapat o
E ule koken larg po shkon
O me djeg shpirti eja me ngadale
Nje here te fundit
Puthme se kam mall


Lyrics submited by Tesa&nisi   Annonim
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019