Më mbaj mend (për 1 muaj)


Greta Koçi - Koha S'ndal

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Koha S'ndal".
3. Video është e këngës "Koha S'ndal", por nuk këndohet nga Greta Koçi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Greta Koçi - Koha S'ndal  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  22

Teksti:

Eni Koçi

Muzika & Orkestrimi:

Darko Dimitrov

Këngë e albumit:

"Te Dua Ty (Melodi Dashurie)"

Pjesëmarrëse në

Kënga Magjike 2010

Komente

Asnjë Koment

18/11/2010

2010-11-17T23:00:00+00:00E ndjej zemren,
Qe sot akoma me shume rreh,
Mekataren e huaj sot,
Mes nesh ti e ke,
Jo skam menduar,
E di fajtore jam vec une,
Mekat i vetem eshte dashuria,
Ndeshkim per mua i ditve t'mia...

Ref:
Vetem,vetem...
Sikur gjithcka ish' vec nje enderr
Prap vetem,ste fal
Tradhetia dhe Zotin le deshmitar....
Ooooo.....
Zemra nuk fal....
Ne zemer une jo nuk mund te kem nje tradhtar.....

Jo skam menduar,
E di fajtore jam vec une,
Mekat i vetem eshte dashuria,
Ndeshkim per mua i ditve t'mia....

Humb dashuria ,
Valle kush ma mori
Zemra me digjet,
Pyet pse me tradhtoi,
Qan me lot gjaku,
Se te humbi tyyyy......

Ref:
Vetem,vetem...
Sikur gjithcka ish' vec nje enderr
Prap vetem,ste fal
Tradhetia dhe Zotin le deshmitar....
Zemra jo nuk fal......
E le deshmitar...
Uoo....
Ne zemer une jo nuk mund te kem nje tradhtar....

Koha s'do ndalet,
Ndihem e huaj,
Lotet i mbaj,
Por me zemer vuaj (2x)
Jo koha s'ndalet
Dhe vetem un,
Po vuaj,po vuaj,po vuaj....
per neeeee......

Ref...
Vetem,vetem...
Sikur gjithcka ish' vec nje enderr
Prap vetem,ste fal
Tradhetia dhe Zotin le deshmitar....

Vetem,vetem...
Sikur gjithcka ish' vec nje enderr
Prap vetem,ste fal
Ne zemer une jo nuk mund te kem nje tradhtar....!!!!


Ky tekst u dërgua nga Ona!!
Më Shumë Këngë Nga Greta Koçi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet