Më mbaj mend (për 1 muaj)


Greta Koçi, Eni Koçi & Gold AG - Me Mu

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Mu".
3. Video është e këngës "Me Mu", por nuk këndohet nga Greta Koçi, Eni Koçi & Gold AG.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Greta Koçi, Eni Koçi & Gold AG - Me Mu  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  220

Komente

10 🔥

Më Shumë Nga

Gold AG

Më Shumë Nga

Eni Koçi

03/12/2015

2015-12-03T16:58:17+00:00[Eni Koçi:]
Une gati jom bo e po dukna Like Woowww
Sonte pa e kall krejt venin se lo
Ti me shum mos e zgjat po hajde ma ngat
Tjerat po ma kan inattt
Veq me ty jom ka nina qys po du mu ni
Ti pe don njo si une e une pe du njo si ti
Une pe du njo si ti une pe du njo si ti jeejj

[GOLD AG:]
Sa her vi e dridhi venin
Qohen nkam kur um permenin
ilaqi me ta hek flamen
Qaj qe ta bon hallakamen
Vet i 3ti un jom shteti
Mat tmirat i kom me veti
Sonte skemi gjum moj mike
Mu mki pije energjike
Krejt qa bojna na ka hije
Hajde bojna ni selfie
Un tkallxoj qa o dashnija
Ta ha zemren si Sabria
Flaka i del sa her qe dojna
Veq na mas miri e bojna
Si na tre se bon kerkush
Kur tjom une bohet prush

[REF. 2x Greta Koçi:]
Sa her po t'afrona o ka ma ka ana
Hajde zemer ti pak ma ngat
Po kallet Prishtina kallet Tirana
Hajde me mu mos e zgat

Je ka don diqka une pe vrej
Eren tende afer pe ndjej
Hajde ti me mu hadje hadje ti me mu
Ti e din qka du eeeej

[Eni Koçi:]
Je ka don diqka une pe vrej
Eren tende afer pe ndjej
Ama ama put it down put it down
Ama ama put it down

[GOLD AG:]
Hadje knej ma afer meje
Une po afrona ngat teje
Sonte nata osht e jona
Une pe shoh qe po ta ka ana
Nese ngat na vin deshmonat
Knon lulia me limona
Lyp sa dush mat tmir sun gjeni
Ska si Goldi Greta Eni
Po kallet Tirana lale po kallet Prishtina
Ku to anan AGA lale pohet tollovina
Kurr mat tmir nuk keni me gjet
Tjert kalojn un kom me met
Njoni tjetrin nuk e lshojna
Veq na mas miri e bojna

[REF. 4x Greta Koçi:]
Sa her po t'afrona o ka ma ka ana
Hajde zemer ti pak ma ngat
Po kallet Prishtina kallet Tirana
Hajde zemer me mu mos e zgat


Ky tekst u dërgua nga  noozGe
Më Shumë Këngë Nga Greta Koçi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet