Official Video

Top 200

Greta Koçi - Ku Gabuam  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  64

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

12/02/2018

2018-02-12T15:27:45

Teksti:

Eni Koçi

Video Produksioni:

Black Fish Entertainment
Malli më ka marr për një përqafim
Ku je ti, ku je ti
Zanin me ta ni ,si melodi...e shpirtit tim
E shpirtit tim

Se të huaj s'jena na
Ende një, jena na
E më shumë po't ndjej
Dhe pse më s'të kam.

Refreni:

Ku gabum ne, shpirti im
Në kët' rrugë pa kthim
Unë se di,jo une se di

Ku gabum ne shpirti im
E vramë një dashuri
Unë se di,jo unë se di

Për cdo ditë më mungon
Kujtimet ma shumë mi shton
Cdo nat' e gjat' qe kalon...
naaa nahhh

Sa kam vujt për ty,
Ne gabum të dy
Zemrën time ty ta dhash'
ty ta dhashë

Se të huaj s'jena na
Ende një, jena na
E më shumë po't ndjej
Dhe pse më s'të kam.

Refreni:
Ku gabum ne shpirti im
ne kët' rruge pa kthim
Une se di ,jo une se di
Ku gabum ne shpirti im
e vramë një dashuri

Kartolina (2)

2018-05-20 18:08:33
Se te huaj s'jena na
Ende njo jena na
E me shume po't ndjej
Dhe pse me s'te kam
2018-02-18 22:42:44
Ku gabum ne, shpirti im
Në kët' rrugë pa kthim
Unë se di,jo une se di

Ku gabum ne shpirti im
E vramë një dashuri

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë Këngë Nga Greta Koçi:

Më Shumë...