Më mbaj mend (për 1 muaj)

Greta Koçi - Trendafilat Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

A le le le le
Trendafilat kur mi dhe
Vec ma more zemren e u zhduke, s'e di pse?
Aman, amane
Je me mua, po nuk je
Se po me djeg shpirti e pa ty, jo gjum nuk fle

Zemer
Me ka marr malli, s'ta them dot sa shum
O zemer,
Pse po me mbyt me kjo merzi
Un jam vetem
E du ta di ku je tani
Ku? Me thuj, ta di

Edhe pak, edhe pak, edhe pak
Do duroj un pa ty dit e nat
Se nuk mundem, jo
Un nuk mundem, o
Edhe pak, edhe pak, edhe pak
Do duroj, un s'e di edhe sa
Se nuk mundem, jo
Pa ty

A le le le le
Trendafilat kur mi dhe
Vec ma more zemren e u zhduke, s'e di pse?
Aman, amane
Je me mua, po nuk je
Se po me djeg shpirti e pa ty, jo gjum nuk fle
2x

Le le lej le, le le lej le le
Lej le le lej le
3x

Zemer,
Me ty, jo, dot nuk mbaj meri se te kam zemer
Te du ma shum se syt e mi
Mos me ler vetem
Pa ty kam frik, cdo nat e dit
Jo, mos ik, o shpirt

Edhe pak, edhe pak, edhe pak
Do duroj un pa ty dit e nat
Se nuk mundem, jo
Un nuk mundem, o
Edhe pak, edhe pak, edhe pak
Do duroj, un s'e di edhe sa
Se nuk mundem, jo
Pa ty

A le le le le
Trendafilat kur mi dhe
Vec ma more zemren e u zhduke, s'e di pse?
Aman, amane
Je me mua, po nuk je
Se po me djeg shpirti e pa ty, jo gjum nuk fle

Le le lej le, le le lej le le
Lej le le lej le
3x


Ky tekst u dërgua nga  Albafi23Greta Koçi
Renditja: Top 200
Publikimi: 15/04/2021
Muzika: Edlir Begolli
Teksti: Edlir Begolli
Video Produksioni: MAX Production
Hair & Makeup: Elona Balaj
Styling: DejziGreta Koçi - Trendafilat
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Trendafilat".
3. Video është e këngës "Trendafilat", por nuk këndohet nga Greta Koçi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Greta Koçi:


Komente 0