TEKSTESHQIP

Greta Koçi
Aman
Lyrics

Jo s'po besoj që mu largove,
kur ti e din se jam pa faj
e me shpirt çdo ditë unë shuhem nahh
kur ajo vetëm të ka.

[REF.:]
Në shpirt të mbaj, të mbaj
besomë të mbaj, të mbaj
zemra jeme, jeta jeme,
në shpirt të mbaj, të mbaj
dhe pse më s'të kam
zemra jeme AMAN

[2x:]
Me shpirt prapë të du,
zemra mu coptu
dhe pse s'je me mu,
s'mundem me t'harru

[2x:]
S'të kam unë ty, s'të kam
dhe zemrën ma more ti
ngadalë ngadalë

[REF.:]
Në shpirt të mbaj, të mbaj
dhe besomë të mbaj, të mbaj
zemra jeme, jeta jeme,
në shpirt të mbaj, të mbaj
dhe pse më s'të kam,
zemra jeme AMAN

[2x:]
Me shpirt prapë të du,
zemra mu coptu
dhe pse s'je me mu,
s'mundem me t'harru

[2x:]
na na na nahh nahh
na na nahh nahh nahhh
na na nihh na na
na na na naa naa...
INFO
Atmosfera e dhuruar është akoma më e bukur, edhe falë faktit se ky produkt muzikor lansohet tek audienca e gjerë i punuar me shije me klip muzikor, për video produksionin e të cilit është kujdesur Black Fish Entertainment. Ky videoklip u publikua më 2 Shkurt 2019. Këngën e kompozoi Anxhelo Koci.
Rryma muzikore:
Pop
Renditja:
Top 200