A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • G
  • GT
  • On The Top

GT - On The Top  (Feat. G-Fighter, KeepMan & Dj Blunt)


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

31/03/2010

2010-03-31T14:24:07

Featuring

Dj Blunt

Featuring

Fajt

Featuring

KeepMan


spa,spa,spa.rox-i banden e kopilit e djegisecilin kur jon me mu DAKORT qa me ba o kopil qe je i dobt se kat sillesh lyp me ti qi robta thu edhe une di me ja ngre kamen , a thu edhe une di me ta sha nanen , qaki jaran qe spot nzinet veni ve a garat po don emrin me ta permen kur vini ne dardani thuni thuni ky spy.rox-i nuk osht i kti planeti sen sjeni ka boni po veq po ja ngulni karin vetit, jom i rrqetht, jom i 3nt krejt budall jom shqiptar jom i bardh e ta qi nanen cdo naaat, ddeeri te hanen te marten merkuren ejten e te premten ta bi fakturen . jom ka i ni do qe po thojn spy.rox-i ruju se ky i qim nana.ruju se u thyyy dryni babe's a po me doket a osht kam bonnn synii do jon ka m'thirrin o gjutlli o kinez o japonez oi trent krejt qishtu um thirrin se krejt po menojn se spy.rox nuk osht qaj i shtiri, nuk po di mu nal se kom shpejtsi qka me ba qishtu po rri. jom ma i miri perqata pom shan tpaska rrejt ksuh tpaska than q psy.rox munesh me nxan. kur traumpina na plan nuk kom me ju shfrytzu si viktima ju motrat krejt i keni rrospa i shtini neper dosta ju jeni repera dostaaaa...
e une jom qaj mangupi qi ju ha sikur
TOSTaaaaa


Ky tekst u dërgua nga  muhamed
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019