TEKSTESHQIP

Hajzer Gjoshi
Dul Lulija Te Bunari
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Dul Lulija Te Bunari" kënduar nga Hajzer Gjoshi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.