Më mbaj mend (për 1 muaj)


Halil Bytyqi, Naim Krasniqi & Ise Llapqeva - Dert Mi Dert

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dert Mi Dert".
3. Video është e këngës "Dert Mi Dert", por nuk këndohet nga Halil Bytyqi, Naim Krasniqi & Ise Llapqeva.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Halil Bytyqi, Naim Krasniqi & Ise Llapqeva - Dert Mi Dert  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Te Puthsha Qarkun Moj Drenice"

Këngë e albumit:

"Lulezoi Fusha, Lulezoi Mali"

Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Naim Krasniqi (Rapsod)

Më Shumë Nga

Ise Llapqeva

24/09/2014

2014-09-24T08:02:30+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Dert Mi Dert" kënduar nga Halil Bytyqi, Naim Krasniqi & Ise Llapqeva.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Halil Bytyqi, Naim Krasniqi & Ise Llapqeva i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Ali Krasniqi, Hazir Krasniqi & Muhamet Bashota - Dert Mi Dert

Oooooh dert m'i de-ije-rte
Oooooh jam halitë ou more haj medet
Oooooh me nji qu-iju-ne e ije
Oh jam ograshti-iisë oh ai

Aaaaah ditën e xhuma-ija-se
Ooooooh në pazar ou more haj medet
Ooooooh shumë të lyy-iy-pa ah ija
Ai more s'të kam gje-ije-te ahi

Aaaaah mos mu rrit prej me-ije-nes
Oooooh more qun haj more haj medet
Oooooh nesër ka-ija-pee-ijeq
Haj more jem o në soka-ija-ko oh ai

Hashim Shala & Tahir Drenica - Dert Mi Dert

dert mi dert
jam harlis o medet
me nje qun hajde jam o'krahis ahi...

baba yt
o ylejmaja o medet
diq e shkoi shpirti ne xhenet ahi..

dit xhumase
neper pazare medet
shum te lypa e sun te gjeta ahi..

kto gjylpana
n'faqe sate medet
jan hangjari zemres sime ahi..

mos u habit
o ti djal medet
neser plakem hajde jete sokaku ahi...

Afrim Muciqi - Dert Mi Dert

Oooooh dert m'i de-ije-rte
Oooooh jam halitë ou more haj medet
Oooooh me nji qu-iju-ne e ije
Oh jam ograshti-iisë oh ai

Aaaaah ditën e xhuma-ija-se
Ooooooh në pazar ou more haj medet
Ooooooh shumë të lyy-iy-pa ah ija
Ai more s'të kam gje-ije-te ahi

Aaaaah mos mu rrit prej me-ije-nes
Oooooh more qun haj more haj medet
Oooooh nesër ka-ija-pee-ijeq
Haj more jem o në soka-ija-ko oh ai
Më Shumë Këngë Nga Halil Bytyqi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet