Më mbaj mend (për 1 muaj)


Halil Bytyqi, Naim Krasniqi & Ise Llapqeva - N'agim Heret Kur U Qova
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "N'agim Heret Kur U Qova".
3. Video është e këngës "N'agim Heret Kur U Qova", por nuk këndohet nga Halil Bytyqi, Naim Krasniqi & Ise Llapqeva.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Halil Bytyqi, Naim Krasniqi & Ise Llapqeva - N'agim Heret Kur U Qova Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Te Puthsha Qarkun Moj Drenice"

Komente

Asnjë Koment

21/10/2014

2014-10-21T08:01:15+00:00

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "N'agim Heret Kur U Qova" kënduar nga Halil Bytyqi, Naim Krasniqi & Ise Llapqeva.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 0 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
0

DËRGO TEKSTIN

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Mleqani & Vellezerit Krasniqi. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

00000000 N'agim heret kur u qova mu, mu dok se po raka shi.
Qova kryet e shikjova, ato ishin lot e mi, aaa maan ato ishin lot e mi.
00000 Zemra ime dryshk koka zan oo ajo pret kur do bjen shii, nje bylbyl qe po vajton kerkush hallin spo ja din, aaaa maan kerkush dertin spo ja din.
00000 Bylbyli e vajton qerdhen e vet ooo shkon nat pyll ku ka le spari, zdon me lan ai t'shkret veninoo te vete por mas past aty dushk as bariii,aaaaman pra mas past aty dushk as barii.
00000 Aty eshtooo gzimi atiee, ooo gzimi tiooo per gjithmooon,ooo nven tonin do gzojna lirin zemra tona ather na pushojn, aaman zemra tona ather na pushojn.
00000 Ti moj zemer je hyqymet ooo ti po lyp moj me u liru, kjo pe lypka gjith gjuhen e vet me kan tlir na me bisedu, aaman me kan tlir na me bisedu,
AAAA qke bylbyl qe m'kan nat therr syt e tu pa u ter,o000o bylbyl qe kan nat therr syt e tu pa u ter,
aaa do te kesh naj her naj shpres per me knu me naj pranver, AAAAh me naj pranveeeer.Më Shumë Këngë Nga Halil Bytyqi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë