TEKSTESHQIP

Halil Bytyqi, Naim Krasniqi & Ise Llapqeva
Kenge Per Sali Shabanini
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kenge Per Sali Shabanini" kënduar nga Halil Bytyqi, Naim Krasniqi & Ise Llapqeva.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.