TEKSTESHQIP

Hamëz Llapqeva & Refki Reshitaj
Ne E Kem Një Shokë Të Mirë
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ne E Kem Një Shokë Të Mirë" kënduar nga Hamëz Llapqeva & Refki Reshitaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Ky tekst është kërkuar {{ reqnumber }} herë gjatë kësaj jave.