Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hashim Shala & Tahir Drenica - Na Po I Lutemi (Feat. Qazim Berisha)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


na po i lutem ati zotit
t'marrim e t'me qojn
ej ni shok un si e pata sun po rrnoj

ej kur na dul ylli i sabahit
me ty jam kan ni dit
shtati mu ka kallun flak
kush hallin (dertin) sma dine

kur na dul hana ne dreke
ylli na ka le
ju bre shok u bafshit rezil
ku ma lat dylberin

zingjir hallka per mu t'mjerin
mu banen n'ket jete
vetllat e tuja mu kan banen grethe
apo flet a cka po thue nal mor baca i vet

na po i lutem kti mahbubit (i dashur p.sh zotit)
naten te na ban drite
se cka pate si sme dashte
ne zemer jam (sadik (besnik)) ne zemer jam arshik


Ky tekst u dërgua nga  drenasi


Nuk kemi video për këtë këngë.
Hashim Shala & Tahir Drenica - Na Po I Lutemi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Na Po I Lutemi".
3. Video është e këngës "Na Po I Lutemi", por nuk këndohet nga Hashim Shala & Tahir Drenica.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Hashim Shala:


Komente 0