Më mbaj mend (për 1 muaj)


Hekuran Krasniqi - Kenga Ime

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kenga Ime".
3. Video është e këngës "Kenga Ime", por nuk këndohet nga Hekuran Krasniqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Hekuran Krasniqi - Kenga Ime  (Feat. Agim Gerguri & Fisniket)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  31

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Fisnikët

Featuring

Agim Gerguri

18/05/2017

2017-05-17T23:00:00+00:00Fol moj kenga ime fol
tregoj qe e kam dashuru
e di ajo po me degjon
nje pjes te jetes asaj ja kam dhuru

Kudo tani qe je
kenga ime te ndjek pas
une e di që e degjon xhane
kujton me mua cdo cast

edhe diten kur punon
kengen time e degjon
edhe naten kur fle moj xhane
kenga ime te pervlon

2x
oooo sa jam lodh
e dermu ne kete jete
ty nuk te kam
kur jam keq prane me mu gjet

2x
Fol oj kenga ime fol
tregoj qe e kam dashuru
e di ajo po me degjon
nje pjese te jetes asaj ja kam dhuru

2x
o sa jam lodh
e dermu ne kete jete
ty nuk te kam
kur jam keq prane me mu gjet

2x
Fol oj kenga ime fol
tregoj qe e kam dashuru
e di ajo po me degjon
nje pjese te jetes asaj ja kam dhuru


Ky tekst u dërgua nga  BeniAkordet:

Dm Fol moj kenga ime fol Am
Dm tregoj qe e kam dashuru Am
Dm e di ajo po me degjon Am/B
Gm nje pjes te jetes asaj ja kam dhuru Am

Dm Kudo tani qe je Am
Dm kenga ime te ndjek pas Am
Dm une e di që e degjon xhane Am/B
Gm kujton me mua cdo cast Am

Dm edhe diten kur punon Am
Dm kengen time e degjon Am
Dm edhe naten kur fle moj xhane Am/B
Dm kenga ime te pervlon Am

2x
Dm oooo sa jam lodh C
B e dermu ne kete jete Am
Dm ty nuk te kam C
B / Gm kur jam keq prane me mu gjet Am

Kartolina (2)

0
0

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Hekuran Krasniqi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet