TEKSTESHQIP

Hekuran Çurçiali
Kur Jam Prane Teje
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kur Jam Prane Teje" kënduar nga Hekuran Çurçiali.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Kënga është një krijim me tekst nga Dionis Bubani.