TEKSTESHQIP

Vaçe Zela
Kur Jam Pranë Teje
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kur Jam Pranë Teje" kënduar nga Vaçe Zela.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Autor i tekstit është Dionis Bubani.