Më mbaj mend (për 1 muaj)

Himena Ymeri & Irini Pahumi - Jona Jona Peperona Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.1 / Votuan:  47

Jona, Jona peperona
Jona shpirt dhe xhan
Ishe ti në ëndrat tona
Rreze dhe fllad

Jona, Jona peperona,
Solle gaz te ne,
Erdhe ti ne zemrat tona,
Si nje zog ngrite fole.

Refreni 2x:
Je si yll, lule je,
Ti ne shpirt diellin mban,
Dhe ne balle henen ke,
Flutur je.

Je si yll, lule je,
Ti ne shpirt diellin mban,
Dhe ne ball,
Henen Jona ke.

Jona, Jona peperona
Jona flutur je...Renditja: Top 200
Publikimi: 31/05/2009
Muzika: Shpëtim Kushta
Teksti: Odhise K. Grillo


Më Shumë Këngë Nga Himena Ymeri:


Komente 4


Himena Ymeri & Irini Pahumi - Jona Jona Peperona
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jona Jona Peperona".
3. Video është e këngës "Jona Jona Peperona", por nuk këndohet nga Himena Ymeri & Irini Pahumi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.