TEKSTESHQIP

Hiqmete Pazari
Mos Vono
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Mos Vono" kënduar nga Hiqmete Pazari.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Muzika e këngës ka punuar si kompozitor Pjetër Gaci, ndërsa teksti vjen si krijim nga Dionis Bubani.