TEKSTESHQIP

Sami Kumi
Mos Vono
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Mos Vono" kënduar nga Sami Kumi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Për muzikën e këngës ka punuar kompozitori Pjetër Gaci, ndërsa teksti është shkruar nga Dionis Bubani.