TEKSTESHQIP

Hyrjeta & Albina Burrniku
Lakmia Gurbetit Na Ndau Me Vlla
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Lakmia Gurbetit Na Ndau Me Vlla" kënduar nga Hyrjeta & Albina Burrniku.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Krijimi muzikor vjen i finalizuar para publikut i kompletuar në dimensionin vizual me një videoklip muzikor, i cili u përgatit nën drejtimin e A Films. Ky videoklip u publikua me datë 15 Mars 2023. Muzikën e këngës e kompozoi Emin Aliu, teksti është krijuar nga Sami Aliu, ndërsa orkestrues i këngës rezulton të jetë Shpeta Sound.