TEKSTESHQIP

Hysniu, Vjollca , Gjovani, Gresa & Shqiponja
Potpuri (Gëzuar 2018)
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Potpuri (Gëzuar 2018)" kënduar nga Hysniu, Vjollca , Gjovani, Gresa & Shqiponja.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.