TEKSTESHQIP

Hysni, Linda, Shqiponja & Betimi
Vetem Sonte (Potpuri Gezuar 2022)
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Vetem Sonte (Potpuri Gezuar 2022)" kënduar nga Hysni, Linda, Shqiponja & Betimi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.