Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Ibrahim Kasami - Hajde Ne Valle  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Muzika:

Rrahman Kryeziu

Teksti:

Sami Aliu

Këngë e albumit:

"Hajde Ne Valle"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2014

2014-11-30T23:00:00+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Hajde Ne Valle" kënduar nga Ibrahim Kasami.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Kadan Duraj. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

hap pas hapi vajz un tu afrova edhe kengen me shpirt ta kushtova t'erdha afer n'valle ty te mora krejt qa kisha n'zemer sonte un i fola.
vallzojm se bashku te buzqeshur sod jam njeriu me i lumtur n'bot vallzojm se bashku te buzqeshur sod se pa ty un po qaj me lot.
hap pas hapi zbashku ne vallzonim njeri tjetrin embel e shikonim dashurin ta shpreha nje hap mu afrove me buzeqeshje doren ma shtrengove.
4x.vallzojm se bashku te buzqeshur sod jam njeriu me i lumtur n'bot vallzojm se bashku te buzqeshur sod se pa ty un po qaj me lot.Më Shumë Këngë Nga Ibrahim Kasami:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet