TEKSTESHQIP

Ibrahim Kasami & Resmije Ameti
Fustani Mi Kuklla
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Fustani Mi Kuklla" kënduar nga Ibrahim Kasami & Resmije Ameti.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.