TEKSTESHQIP

Ibrahim Kasami
A Te Bjen Nder Mend E Vjetra Dashni
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "A Te Bjen Nder Mend E Vjetra Dashni" kënduar nga Ibrahim Kasami.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Autor i muzikës është Latif Bajra, ndërsa për tekstin u përkujdes Ejup Shabani.