Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ilir Veliu - Edhe Shkolla Po Mbaron Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  18

ja dhe shkolla po mbaron
moj e dashura ime
te gjith nxensit bisedojn
si kane dale ne mesime
vetem ne te 2 moj vajz
rrim te vecuar
si do tja bejm nuk e di
o per tu takuar x2

edhe sa her
kur tme kujtosh
ti kengen time me gjith zemer ta kendosh
Ilir Veliu
Publikimi: 04/12/2003
Orkestrimi: Genti Lako


Ilir Veliu - Edhe Shkolla Po Mbaron
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Edhe Shkolla Po Mbaron".
3. Video është e këngës "Edhe Shkolla Po Mbaron", por nuk këndohet nga Ilir Veliu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ilir Veliu:


Komente 0