Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ilir Veliu - Eva Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Këngës po ja marr
ti po më dëgjon
dhe pastaj më pyet
këtë këngë kujt ja kushton

Sytë e tu të kaltër
ty të vezullojnë
kënga është e jotja
për ty po e këndoj

Ooo Eva, o sa të du
ooo Eva, ti je për mu
ooo Eva, o sa të du
ooo Eva, ti je për mu

Këngës po ja marr
ti po më dëgjon
dhe pastaj më pyet
këtë këngë kujt ja kushton

Sytë e tu të kaltër
ty të vezullojnë
kënga është e jotja
për ty po e këndoj

Ooo Eva, o sa të du
ooo Eva, ti je për mu
ooo Eva, o sa të du
ooo Eva, ti je për mu

Ooo Eva, o sa të du
ooo Eva, ti je për mu
ooo Eva, o sa të du
ooo Eva, ti je për mu


Ky tekst u dërgua nga Eduart NonajIlir Veliu
Publikimi: 01/12/2001
Orkestrimi: Gramoz Kozeli & Klajv Kajno


Ilir Veliu - Eva
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Eva".
3. Video është e këngës "Eva", por nuk këndohet nga Ilir Veliu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ilir Veliu:


Komente 0