TEKSTESHQIP

Imbro Manaj
Tony Montana
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Tony Montana" kënduar nga Imbro Manaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Ky projekt prezantohet tek ne i ilustruar artistikisht edhe me një klip muzikor, i cili u publikua me datë 13 Nëntor 2016. Muzikën e këngës e kompozoi Alsked Rrenja, ndërsa autore e tekstit është Sebastiana Brecani.