TEKSTESHQIP

Imbro Manaj
Miliona
Lyrics
(Feat. Eri Qerimi & Adi Sybardhi)

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Miliona" kënduar nga Imbro Manaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Një klip mund të mos jetë hit, por një hit duhet të ketë një klip. Është ky një ligj i pashkruar në showbizin tonë, ndaj projekti muzikor është prezantuar para audiencës i realizuar nga ana vizuale me anë të një videoklipi, për të cilin u përkujdes Frame Company Albania, teksa u xhirua me regji nga Don Enio. Videoklipi u publikua me datë 2 Janar 2021. Për kompozimin dhe për okestracionin është kujdesur Gert Manushi, këngës i janë përshtatur vargjet nga Eri Qerimi & Imbro Manaj, ndërsa produksioni audio u krye nga Agm Records.