Më mbaj mend (për 1 muaj)


Doli Në Treg Libri “Pikë Tragjike” Nga Autori Imer Raçi


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5
[16-10-2015]
Sot, doli në shitje libri i paralajmëruar më parë i autorit Imer Raçi “Pikë Tragjike”.

Ai përmes rrjetit të tij social facebook njoftoi lexuesit për librin “Pikë tragjike ” i cili nga sot do të jetë në shitje.

Libri ngërthen në vete historitë tragjike duke shtjelluar ngjarjet e luftës, perkujtimi I altarëve të lirisë, sakrificës si dhe ngjarje tjera që lidhen me jetën.
 (gazetaora)

Dergoi: Imi123
Komente mbi këtë artikull


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet