Më mbaj mend (për 1 muaj)


“Për Ty Kosovë Ndjej Mallë” Nga Imer Raçi


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
[02-12-2015]
Sot në fanpagen e tij autori Imer Raçi publikoi një video në të cilën ai reciton poezinë e tij “Për ty Kosovë ndjej mallë”. Video është realizuar në Harilaq gjatë festivalit Malli Poetik i Kosovës, festival në të cilin ishte pjesëmarrës edhe vetë autori Raçi ku është shpërblyer me një mirënjohje. Video është xhiruar nga Valon Qyqalla i cili po ashtu ka bërë dhe montazhin e videos.
 (gazetaora)

Dergoi: Imi123
Komente mbi këtë artikull


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet