Më mbaj mend (për 1 muaj)


Imer Raçi Dhe Krijimtaria E Tij


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
[30-12-2016]
Imer Raçi ka mbaruar me sukses studimet master në fushën e ekonomisë. Përveç profesionit të ekonomistit, ai aktivisht merret me krijimtari letrare, si me poezi e tregime. “Pikë Tragjike” është libri i dytë i botuar nga ai pas librit “Më i Bukuri Varr”.Imeri përveç që eshte autor i librave solli diçka te re ne Kosovë, pra, solli poezinë e tij “Më I Bukuri Varr” me video e përcjellur me regji nga ai. Të bashkangjitur keni dhe linkun ku mund ta gjeni poezinë në youtube.
 (revistabora)

Dergoi: Imi123
Komente mbi këtë artikull


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet