Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Infinit Records - Feel-ite Flow-in

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Feel-ite Flow-in".
3. Video është e këngës "Feel-ite Flow-in", por nuk këndohet nga Infinit Records.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Infinit Records - Feel-ite Flow-in  (Feat. Da Ghost, K-master & Bzart)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Da Ghost

Featuring

K-Master

30/04/2007

2007-04-30T20:40:01+00:00ye yeee....gost, yeh check, k-master
one two ghost yaaa....bizzy bizzy now
...INTRO...

K-Master:

un vet i nizeti me sene nveti ngurbet dikun ngjeti
munin nhip hop e treti per tmira fort nuk veti
i shkreti nana e vakive tu ju dhon leksione fmive
qdo kapitull pa titull tu ti dhunu deri n?nrikull
me tekste pakufi nfasikell ti ** qato qe nthemer kan shtikell
un kom sene tmira e ti ski as bicikell
nzemer kom veq realitet e ti e mnjeh
e di qe nvesh tdhem tkerset ski qef me ni qysh duhet
seni qe nshpirt tvret , qishtu shkon ky muhabet
aftsit e mija kur tnin ti pelset
njerzesh tkap munidhihesh nveti bahesh shkret, mozvet,nana e vet
ktu ka kualitet sa tdush, bitat e mi veq infinitat mujn mi mush
un jom bjeshk e ti as mal as fush
( kollitje..jointi )
te un nuk vjen shprehje remi, veq mati
doren ta zgati, nese je i mir sta kom inati
po ma shum mshkon mu pershtati
un kom flow tqart e si ti s?vergllati
nuk mjet hatri, se te un o hakikati
e ti sakati me gu tprehme pe sheh tash sa o sahati
badihava e ka avokati se akuzat e mija i maron kasapi
tkapi tboj copa copa tprashiti me shati

yeahh...shtyju veq pak (ghosti)

Da Ghost:

feel-ite flow-in, repturen msoma
beat-in ngoma
mikrofonin lshoma
hini gosti hajde tash talentin testoma
njo dy njo dy ma i qarti nkto troje
fillon e kryhet beat-i un snalna tu qit flak prej goje
kush e ndrroj, ku ke hip hopi e ku e qoj
infinit o **** mos kqyr se edhe ty trrxoj
sjem tmvarun prej kerkujt skem nevoj kungja me gjujt
se per rep e din shumica qe prej neve duhet mu rujt
rrezik rrezik, helm po lshoj per qdo armik
un jom hala qai i trenti nreptur me arsenal bionik
veq prej senev qe i boj nkoh tlir po kallen gjinja
e parameno qka ndodh qatdit kur nvesh ju hin rilindja

lshoma pak ej...yoooo (BzarT)

BzarT:

still, bizzy nmikrofon ngishta tsill
luj koqe me ty si nbasketboll shaquill o?niell
jo dhojm msim, jo dhojm edhe leksione
nket rap game duhet me pas edhe emocione
perndryshe nmikrofon u nryshke
duhet me kon fressh si un me ni flow karthyse
se shum po menoj qe neve na rrxojn
shum po provojn po krejt po deshtojn
se kush o ma i forti o ai ma i zoti
infinit o shpirt e jo ti e as afrim roboti
npaq koqe dil perpara e qo kry
npaq kerr npaq pare npaqe host nisja mu fry

hahaha..ye yeee...futja i trip tjeter qaty bre (da ghost)

K-Master:

une hina mos thuni sdina
kah te ngoni ket sen runu po bini n?mina
bini viktima,une shtrihna
ngrehi bari e both qyk pihna
marr vitamina prej ritmi, boj drit si vetima
mos thuj u merdhina, se une akull prej goje lshoj
e gosti zjerm lshon
shkrihet akulli bihet uj, me vershim si tsunami tmlon
tshkatrron ky sen per vazhdim ja perfundim tinspiron
dola se mo asni mikrofon fjalt spo mi duron

Da Ghost:

ku meta qka t?thash
tkallxova qe je met permas
ngo mir dobsir ti tash prej inatit mos plas
u kall repi dije qe me infinit tzgatet jeta
e hajt thujem tash qe sosht e mir e verteta
ghst eshte kasap , i bring the pain si samurai
ata qe sem njohin, habiten quditen vesin kush ke qai
mos o leper se sun shtyhesh me magjistar
un luj koqe me juve e ju lodhi me ket repertuar

BzarT:

ej kej pernime vllau jem ki talent
se me mc e me bita po bon eksperiment
gosti osht i trent, me zo tvet ky njeri tqmend
bizzy nket loj osht krejt easy edhe sjep tjeter koment
un aftsit e mija i la te shpija
dihet qe kur tem sheh tqihet rinia bashk edhe krejt shoqnia
se skom nevoj per inspirim, qdo fjal e jemja osht aspirin
ku tja msyj e qkyj edhe sja maj vetes trim

ye ye...trim..ky trimi fort...OUTRO


Ky tekst u dërgua nga  adhurim
Më Shumë Këngë Nga Infinit Records:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet