Më mbaj mend (për 1 muaj)


Edhe Ingrit Gjoni Me Projekt Të Ri

Nuk ka akoma asnjë votë

[04-07-2015]
Këngëtarja Ingrit Gjoni ka realizuar një këngë të re për sezonën e verës, e kjo këngë do të lansohet shumë shpejt në treg bashk me videoklip.

Këtë gjë e ka komfirmuar vetë këngëtarja nëpërmes një postimi në rrjetin e saj social në Instagram ku ka postuar disa foto ku shihet gjatë xhirimeve të videoklipit.

Ende nuk dihen bashkpuntorët e këngës sepse ajo nuk ka dashur të tregojë më shumë, mirëpo dihet se kënga do të jetë verore dhe Ingridi në klip do të duket mjaft seksi, sidmos me ngjyrën e kuqe.
 (B.A/Teksteshqip.Com)Komente mbi këtë artikull