Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ingrit Gjoni Ndryshon “Look”


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4
[13-09-2013]
Së fundmi ajo i habiti të gjithë me pamjen e saj seksi dhe format e kuruara pas lindjes.

Bëhet fjalë për këngëtren Ingrit Gjoni, e cila u komentua shumë në media pas fotove të postuara në rrjetet sociale ku shihej me një pamje ndryshe.

Jo më kile të tepërta, por një trup i tonifikuar.

Ndërsa tanimë ajo ka habitur më shumë me stilin e ri të flokëve.

Ka qenë vetë parukierja e Ingritid që ka postuar një foto me pamjen e re të saj.

Këtë herë ajo shfaqet me flokë të shkurtër, ndërkohë që kjo është pritur mjaft mirë nga fansat të cilët kanë shprehur se i shkon shumë ky model.E ftuar në emisionin “Zonë e Lirë” të udhëhequr nga Arian Çani, Ingriti është pyetur:“A është e mundur, apo e pamundur ta pranosh se zogu i Tunës është më i mirë prej krejtve?”

Këngëtarja Gjoni nuk ka mundur të rrijë pa e thumbuar Tunën për zogun e saj, duke u përgjigjur në ironi se, – “Po varet si e ka ajo, nëse zogun e ka me fletë, atëherë mund të themi se po!”
 (shqiptarja)Komente mbi këtë artikull