Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ingrit Gjoni Nga Një Tjetër “Këndvështrim”


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
[03-12-2013]
Ajo njihet për sharmin dhe linjat perfekte të trupit, për të cilat ia kanë lakmi edhe koleget e saja.

Bëhet fjalë për këngëtaren shqiptare, Ingrit Gjonin, e cila së fundi ka postuar një foto të saj në profilin zyrtar të rrjetit social, Facebook, në të cilën duket se ka dashur më tepër të ekspozoi fundshpinën.Por, kjo nuk është hera e parë që këngëtarja reklamon cilësitë e saja fizike. Kohë më parë, Ingriti më është parë e veshur pa të brendshme dhe vetëm me disa pelerina në fotosesionin e saj të fundit.

Pritet që ajo të këtë risi sa i përket muzikës gjatë stinës së dimrit, por çka kjo mbetet të shihet.
Komente mbi këtë artikull