Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ingrid Gjoni, Një “Mama Seksi”


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
[19-10-2014]
Ingird Gjoni së fundmi ka qenë kryefjala e gazetave dhe portaleve për sa i përket disa fotove të shkëputura gjatë xhirimit të videoklipit të ri.Teksa pritet që shumë shpejt të publikojë një këngë dhe një klip duet me këngëtarin Gjeto Luca.Fotografitë e shkëputura nga xhirimet e videoklipit të ri e tregojnë Ingridin mjaft seksi, madje pritet që ky videoklip të jetë mjaft hot, duke e sjellë kështu këngëtaren si një "mama seksi".Videoklipi po punohet nga MAX Production.
 (B.A/Teksteshqip.Com)Komente mbi këtë artikull


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet