Më mbaj mend (për 1 muaj)


2 Fjalë Për Klipin E Ri “Mbretëreshë” Nga Ingrit Gjoni Ft. Gjeto Luca


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  10
[21-10-2014]
Këngëtarja Ingrit Gjoni ka publikuar videoklipin e saj më të ri me titull "Mbretëreshë" në bashkpunim me Gjet Lucën, bashkpunimi i dytë me këtë këngëtar.Muzika dhe orkestrimi janë bërë nga Gramoz Kozeli & De Vox, ndërsa teksti është shkruar nga Endrit Mumajesi & Gjeto Luca.Në këtë klip këngëtarja shfaqet mjaft "seksi" si dhe me koreografi. Është cilësuar si një super klip, pas ka disa muaj që po punohet për të, dhe ideja e videoklipit është pëlqyer shumë nga fansat sepse deri më tani është unik, diçka e pa parë për tregun shqiptar më parë. Ku klip u realizur nga Max Production.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

      Ingrit Gjoni - Mbretereshe (Feat.Gjeto Luca) [Teksti dhe Klipi]


Komente mbi këtë artikull