Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ingirt Gjoni, Sfidon Diellzën & Fjolla Morinën

Nuk ka akoma asnjë votë

[07-11-2014]
Këngëtarja e njohur nga Shqipëria Ingrit Gjoni pritet që shumë shpejt të jetë pjesë e spektaklit "Dancing with the stars Albania" në sezonin e tij të 5-të.Janë zbuluar tashmë disa nga merat të cilët do të jenë pjesmarrës, ata janë: Diellza Kolgeci, Elton Deda, Fjolla Morina, Altuna Sejdiu, Valer Kolnikaj dhe Ingrit Gjoni.Pas lasnimit të këngës "Mbretëreshë" ajo si duket ka vendosur ta sprovojë vetën edhe në vallëzim duke konkuruar kështu edhe dy bukuroshet kosovare Fjolla morna & Diellza kolgecin.
 (B.A/Teksteshqip.Com)Komente mbi këtë artikull