A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Top 200

Ingrit Gjoni - Harronim Te Dy


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  24

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2011

2011-12-01T00:00:00

Teksti:

Endrit Mumajesi

Muzika & Orkestrimi:

Elgit Doda

Video Produksioni:

MAX Production

Këngë e albumit:

"Impossible"

Këngë e albumit:

"Vjeshte-Dimer 2011-2012"


sa her u lenduam,
dhe humbem te dy,
diku ne gabuam,
si un edhe ti.
ndonse ditet netet ikin shpejt
ndonse muajt vitet do ta rikthejn
sa her

ref.
harroje ti, harroja dhe un
harruam nje zemer do dicka me shume
harronim ne veten pa then te verteten
dhe sa koh un pa ty do jem, do jem, do jem

sa fat i ndaluar
per mua dhe ty
dhe nese shpresuam te dy e dim e dim

ref.
harroje ti, harroja dhe un
harruam nje zemer do dicka me shume
harronim ne veten pa then te verteten
dhe sa koh un pa ty do jem,do jem, do jem (x2)


Ky tekst u dërgua nga Kristen Kris
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019