Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ingrit Gjoni - Lumja Une  (Feat. Cristi Mega)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

Muzika:

Gramoz Kozeli

Teksti:

Filloreta Raçi (Fifi)

Video Produksioni:

MAX Production

Komente

Asnjë Koment

24/10/2019

2019-10-24T16:00:00+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Lumja Une" kënduar nga Ingrit Gjoni.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Ingrit Gjoni i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Ingrit Gjoni:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet