TEKSTESHQIP

Ingrit Gjoni & Inis Gjoni
Imazh
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Imazh" kënduar nga Ingrit Gjoni & Inis Gjoni.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.