TEKSTESHQIP

Ingrit Gjoni
Per Ty Nuk Ja Vlen
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Per Ty Nuk Ja Vlen" kënduar nga Ingrit Gjoni.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Komponues i muzikës dhe autor i tekstit rezulton të jetë Gjergj Jorgaqi, teksa këngën e orkestroi Gramoz Kozeli.