A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Inis Gjoni - S'te Urrej


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2005

2005-12-01T00:00:00

Muzika & Teksti:

Gjergj Jorgaqi

Orkestrimi:

Gramoz Kozeli

Këngë e albumit:

"Imazh I Ri"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "S'te Urrej" kënduar nga Inis Gjoni.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019