Audio

Irida Pojani - Kthehu Syri I Kaltër


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/1998

1998-12-01T00:00:00

Pjesëmarrëse në

Festivali i 37-të në RTSHKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kthehu Syri I Kaltër" kënduar nga Irida Pojani.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Irida Pojani i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin