Më mbaj mend (për 1 muaj)


Irini Qirjako - S'ka Si Kjo Nuse O...

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "S'ka Si Kjo Nuse O...".
3. Video është e këngës "S'ka Si Kjo Nuse O...", por nuk këndohet nga Irini Qirjako.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Irini Qirjako - S'ka Si Kjo Nuse O...  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

1 🔥

09/10/2018

2018-10-09T15:10:13+00:00Pa Shikoni Kush Po Vjen
Nusja Jone Me Dhenderri Ne
Qe Te Nisja Kalezet Zotit
Halle Duart Dhe (2 Here. )

Dil Moj Nene Prit E Nuse dil Babait
Kenge Madhet Eja Mite Mbi Dasmoret Do Kerceje Hedhim Vallen

Ska Si Kjo Nuse O
Po Vjen Dhendri No
Os Do Te Martoj Ne No
Sa Te Bukuro

Kerce Nusja Dal Ka Dal
Djalit Se Te Rrite Per Pare
Cohu Dhender Cfar Po Pret
Merre Nuse Gjithe Lezet ( 2 HERE.)

Oc Gezime Dore no
Merin Nuse Porsi Zog
Me Qendis Porsi Zemrat
Mer Urate Mejep Nene

Ska Si Kjo Nuse O
Po Vjen Dhendri No
Os Do Te Martoj Ne No
Sa Te Bukuro


Ky tekst u dërgua nga Sogerini
Më Shumë Këngë Nga Irini Qirjako:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet