A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Irkenc Hyka - Ajo


Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  18

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

26/12/2014

2014-12-26T12:56:39

Music & Arrangement:

Irkenc Hyka

Lyrics:

Petro Xhori

Arrangement:

Dj Jojo

Participating in

Kënga Magjike 2014


Prit pak pak vetem pak duhet me bo kontakt
Un ti ti tidhe un fillon mfikson me shum
Menyra se si e din vetem ti
spo dike me u nal
Ma trego ma trrego
Me stila ma trrego
Me ju afru ngadal sinjalin e kuptoj

Nuk ka si ajo ajo ajo
Nuk ka si ajo ajo ajo
Nuk ka si ajo ajo ajo
Dallon se si levis ajo

Pri pak pak vetem pak dominon ti kte nat
Du me bo do me bo ate qe po mendon
Alarmi fillon kur nis e vazhdon
Spo dike me u nal
Ma trego ma trrego
Me stila ma trrego
Me ju afru ngadal sinjalin e kuptoj

Nuk ka si ajo ajo ajo
Nuk ka si ajo ajo ajo
Nuk ka si ajo ajo ajo
Dallon se si levis ajo


more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019