A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Irkenc Hyka - Ne


Choose star rating

Rating:  4.8 / Votes cast:  41

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

15/04/2018

2018-04-15T15:39:22

Music:

Irkenc Hyka

Lyrics:

Endrit Mumajesi

Arrangement:

Dj Jojo

Video Production:

ND Film Pro


[Strofa 1:]
Erdhe larg meje
Veç nje trotuar
Pak ke ndryshuar
Qe kur u ndam
Dua të t'flas
Por, nuk nxjerr dot fjal
Ah sa jam lutur
Të t'kem pran
Kjo është më keq se të humbësh jetën
Të t'shoh ty
Të dy ne vetëm
Me zemrën në krahun tjetër

[Refreni:]
Sa më ngadal
Sa më ngadal
Hidhe ti o shpirti im
At' hap
Dhe ndal
Të lutem ndal
Se po vdes të t'shoh dhe pak
Sa më ngadal
Sa më ngadal
Hidhe ti o shpirti im
At' hap
S'ta fal
As vetes s'ja fal
Nëse prap do ikim prap

[Strofa 2:]
Kur zemrat duhen
Dhe larg janë bashkë
Ti varësen time
Akoma mban
Dua të t'flas
Por, nuk nxjerr dot fjal
Ah sa jam lutur
Të t'kem pran
Kjo është më keq se të humbësh jetën
Të t'shoh ty
Të dy ne vetëm
Me zemrën në krahun tjetër

[Refreni:]
Sa më ngadal
Sa më ngadal
Hidhe ti o shpirti im
At' hap
Dhe ndal
Të lutem ndal
Se po vdes të t'shoh dhe pak
Sa më ngadal
Sa më ngadal
Hidhe ti o shpirti im
At' hap
S'ta fal
As vetes s'ja fal
Nëse prap do ikim prap


Lyrics submited by Kristinae-Cards (3)

2018-10-04 05:27:40
Kur zemrat duhen,
dhe larg janë bashkë
2018-04-29 06:44:49
Sa më ngadal
Hidhe ti o shpirti im
At' hap dhe ndal
Të lutem ndal
2018-04-27 08:00:01
Kur zemrat duhen
Dhe larg janë bashkë

Add an e-Card

Fullscreenmore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018