A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Irkenc Hyka - Si Unë


Choose star rating

Rating:  4.7 / Votes cast:  44

Fans' Comments

1 🔥🔥

16/09/2018

2018-09-16T17:18:24

Music:

Irkenc Hyka

Lyrics:

Endrit Mumajesi

Arrangement:

Dj Jojo


I urrej ato që duan, jan si unë
Falim veten, ëndrrat, por humbin në fund
Madje edhe tradhetinë po e kuptoj
Sikur dashurojmë bëhemi t'gjithë njësoj

REF.:
Ti sot një tjetër do
E puth, e përqafon
S'ta fali, ty jo s'ta fali
Si më le pas në kohë?
Po unë tash ça me bo?
S'ta fali, ty jo s'ta fali

Prekja jote është e ngrohtë në trupin tim
Je akoma ktu me mua si n'fillim
Nuk e di a ndonjëherë do marri fund
Sa herë vjen, lutem që të mos zgjohem kurrë

REF.:
Ti sot një tjetër do
E puth, e përqafon
S'ta fali, ty jo s'ta fali
Si më le pas në kohë?
Po unë tash ça me bo?
S'ta fali, ty jo s'ta fali


Lyrics submited by E.K.e-Cards (3)

2018-09-24 17:27:31
Si më le pas në kohë?
Po unë tash ça me bo?
S'ta fali ty jo, s'ta fali
2018-09-20 09:35:25
I urrej ato
që duan një si unë
Falim veten, ëndrrat,
por humbim në fund
2018-09-17 14:47:29
Ti sot një tjetër do
E puth, e përqafon
S'ta fali, ty jo s'ta fali
Si më le pas në kohë?

Add an e-Card

STORYmore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019